YETKİ BELGELERİMİZ

YETKİ BELGELERİMİZ

Çilingir Ustalık Belgeleri

Yetki Belgelerimiz Bu işi Ne kadar Ciddi ve Profesyonel yaptığımızın göstergesi olarak sayıyor ve sizlerin karşısına çıkan her çalışanımız bu belgeleri yanında taşıyarak sizlerde yarattığımız güveni tazeleyerek hizmet anlayışımızı  geliştiriyoruz

Çilingir hizmeti her türlü kapı , dolap çekmecesi , kasa , otomobil kapısı açma , anahtar sistemleri kurma , anahtar kopyalama ,kilit sistemi bakım işlerini kapsamaktadır. Dijital kilit mekanizmaları , çipli oto anahtar sistemleri gibi teknolojik gelişmelere ayak uydurarak , modernleşerek gelişmiş bir iş koludur.

Çilingir hizmeti verebilmek için gerekli eğitimleri almak gereklidir. Eğitim sonrası ustalık belgesini almamış kişiler , çilingir hizmeti veremezler. El becerisi ve maharet isteyen bir meslektir çilingirlik.

En değerli varlıklarımızın olduğu , tüm önemli evrakımızı sakladığımız kapılar ardına bizden başkası ulaşsın istemeyiz . Usta bir elden sağlanan çilingirlik hizmeti , ihtiyaç duyulan güvenlik hissini sağlaması açısından oldukça önemlidir.

Firmamız deneyimi ve ustalığıyla ,her gün , günün 24 saati hizmetinizdedir. Her türlü çilingir ihtiyacınız için , en hızlı şekilde yanınızdadır. Kapı kapı dolaşan , ustalık ehliyeti olmayan kişilere itibar etmeyiniz. Sitedeki irtibat numaralarında 7 / 24 bizi arayabilirsiniz.

Kapınız ister demir , ister ahşap , pimapen , ister çelik olsun her türlü kapı sisteminiz için çilingir hizmeti veriyoruz. Kapı kilit sistemleri her ne kadar yüksek teknolojiler ile üretiliyor olursa olsun , kilit kalitesi kadar montajı da önemlidir. Sağlam monte edilmemiş kilit mekanizmaları , hem kolay açılabilir olması nedeniyle güvenliğinizi tehlikeye atabilir hem de kolay deforme olup bozulabildiği için size ekstra maliyetlere neden olabilir. Güvenilir montaj hizmetimizle , tekrar tekrar tamirat işlerinden kurtulacak , evinizde ve işyerinizde güvenliğinizi sağlayacaksınız.

Güvenlik sistemini arttırmak için tuzak kilit sistemleri , gizli kilit yerleştirme , evin dışından da kilit sistemi kurulabilen kapı sürgüleri ile ekstra bir koruma sağlayabilirsiniz.

Çilingir hizmetiyle ilgili her türlü bilgi almak için uzman ekibimiz günün her saati hizmetinizdedir.